Nisan Ayına Özel Google Reklam Paketi Fırsatları

EKO PLAN
Anahtar Kelime Analizi
Rakip Analizi
Arama Ağı Reklamları
Dönüşüm Takibi
Aylık Raporlama
STANDART PLAN
Gelişmiş Kampanya Kurgusu
Görüntülü Reklam
Alışveriş Reklamı
Dönüşüm Takibi
Haftalık Raporlama
DİNAMİK PLAN
Özel Hesap Kurulumu
Youtube Reklamları
Uygulama Reklamları
Website Geliştirme Önerileri
Günlük Yönetici Raporu
GOOGLE Ads Orjinal Reklam Paneli
Rakiplerimizin aksine herhangi bir aracı yazılım kullanmadan, Google'ın bize sunduğu Orjinal Reklam paneli üzerinden reklam yönetiminiz yapılır, bu sayede çok şeffaf bir şekilde bütçelerinizi, tbm oranlarınızı, reklam kampanyalarınızın gidişatını rahatlıkla takip edebiliyor olacaksınız. Bu sizin en doğal hakkınız!
7/24 Telefon ve Mail Desteği
Dijital ortamda reklamlarınız ile ilgili yaşayacağınız her konuda müşteri temsilcinize günün istediğiniz her anı rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yayında ki reklamlarınız hakkında aklınıza takılan tüm konular hakkında bilgi almak için bize telefon, e-posta ya da canlı online destek üzerinden ulaşabilirsiniz.
Profesyonel Bütçe Yönetimi
Sertifikalı uzmanlarımız reklam yönetimlerini her müşteriye özel olarak planlar. Sizin için anahtar kelimeleri, kitleyi, hedef bölgeyi seçme konusunda ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda doğru kararlar verebilmeniz için anahtar kelime kurgusu ve ücretsiz bütçe tahminleri verirler.
SMS Bildirimi ve Haftalık Raporlama
Sizin ne kadar yoğun olduğunuzu biliyoruz, bu nedenle reklamlarınız ile biz ilgileniyoruz. SMS sistemimiz ve haftalık özet rapor sistemimiz sayesinde birçok işlem sonrası tarafınıza bilgilendirme yapılır. Bu sayede reklamlarınız ile ilgili tüm gidişattan haberdar olup rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Google reklamları ile evinde kalan, hizmet sektöründe çalışan, internetten alışveriş yapmak isteyen, bu süreçte Google’da sizinle ilgili anahtar kelimeler arayan tüm potansiyel müşterilerinize en üst sıralarda yer alarak ulaşabileceksiniz.Google reklamları ile evinde kalan, hizmet sektöründe çalışan, internetten alışveriş yapmak isteyen, bu süreçte Google’da sizinle ilgili anahtar kelimeler arayan tüm potansiyel müşterilerinize en üst sıralarda yer alarak ulaşabileceksiniz.

Partners Ajans ile Çalışmanın Avantajları!

Yaklaşık 10 yıllık ajans tecrübemizle daha güçlü adımlar atmanız için buradayız!

Özel indirimli fiyatlarımızdan ve Kredi Kartı ile ödeme fırsatından hemen yararlanın krizi fırsata çevirin. Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için sizler için tüm hizmetlerimizde geçerli olan indirimli fiyatlarımız ile işletmenizi büyütmek için dijital ortamda ihtiyacınız olan kolaylığı sağlıyoruz ve dijitale destek oluyoruz.

#evdekal kampanyası kapsamında internet üzerinde yer almak isteyen kobiler, firmalar, markalar ve yeni proje yapmak isteyen kişiler kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanabilirler.
Referanslar

Şimdi Mutlu Müşterilerimizden Biri Olmak İçin Yerinizi Ayırtın