Muhteşem Kasım Ayı İndirimi

Muhteşem Kasım kampanyasından hemen faydalanın. Gali Medya müşterilerine özel 3 aylık Google reklam hizmeti ilk ay bedava. Hemen bu indirimden yararlanın.

Şimdi Google Reklam Verme Zamanı!

Bu indirimden faydalanmak için yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu eksiksiz doldurmaktır. Sonrasında reklam uzmanlarımız en kısa zamanda size dönüş sağlayacaktır.

Uzman Google Ads hesap yöneticilerimiz; web siteniz ve sektörünüz ile ilgili, Google Ads reklamlarında en az bütçe ile size en fazla geri dönüş kazandıracak arama terimlerini belirleyip analizlerini gerçekleştirir.
Belirlenen anahtar kelimeler ile kampanyalarınız hazırlanarak 1 ile 3 gün içerisinde reklamlarınız yayına alınır ve Google’da hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşmaya başlarsınız.

  Google Reklam Hizmeti Hediye!

  İnternette en çok kullanılan arama motoru olan Google üzerinde yapılan kullanıcı aramalarında, en üst sıralarda yer almanızı sağlayan reklam kampanyalarına Google Ads adı verilmektedir.

  Google Ads reklam kampanyası gerçekleştirerek firmanızın daha fazla internet kullanıcısına ulaşmasını sağlayabilir ve böylelikle mevcut müşterilerinizin sayısını artırarak ekstra kazanç sağlayabilirsiniz.

  Google Ads kapsamı şu şekilde dijital platformlara kanalize edilebilmektedir:

  Referanslar

  Şimdi Mutlu Müşterilerimizden Biri Olmak İçin Yerinizi Ayırtın