[supsystic-price-table id=8]

E-Ticaret Yılbaşı Özel Reklam Kampanyası

E-ticaret sitelerine özel kurguladığımız reklam planına yeni yıl indirimi ile sahip olun.

Gali Medya, dijital pazarlama kampanyalarınızı günlük olarak optimize edip daha iyi hale getirirken siz de işinize odaklanacaksınız.

Reklamlardan kazanılan dönüşüm ve karlılığı yakından takip ederek, optimizasyonları yatırım getirisini arttıracak şekilde kurguluyor ve stratejilerimizi verilere göre belirliyoruz.

GOOGLE Ads Orjinal Reklam Paneli
Rakiplerimizin aksine herhangi bir aracı yazılım kullanmadan, Google'ın bize sunduğu Orjinal Reklam paneli üzerinden reklam yönetiminiz yapılır, bu sayede çok şeffaf bir şekilde bütçelerinizi, tbm oranlarınızı, reklam kampanyalarınızın gidişatını rahatlıkla takip edebiliyor olacaksınız. Bu sizin en doğal hakkınız!
7/24 Telefon ve Mail Desteği
Dijital ortamda reklamlarınız ile ilgili yaşayacağınız her konuda müşteri temsilcinize günün istediğiniz her anı rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yayında ki reklamlarınız hakkında aklınıza takılan tüm konular hakkında bilgi almak için bize telefon, e-posta ya da canlı online destek üzerinden ulaşabilirsiniz.
SMS Bildirimi ve Haftalık Raporlama
Sizin ne kadar yoğun olduğunuzu biliyoruz, bu nedenle reklamlarınız ile biz ilgileniyoruz. SMS sistemimiz ve haftalık özet rapor sistemimiz sayesinde birçok işlem sonrası tarafınıza bilgilendirme yapılır. Bu sayede reklamlarınız ile ilgili tüm gidişattan haberdar olup rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Google ADS planlama ekibimiz reklam hesabını kurmak için hazır! Sen hazır mısın?

Başarımızın Sırrı

Dinamik Kadro
Sizden biri gibi çalışırız, siz işinizle ilgilenirken biz projenizle ilgileniriz, Unutmayın başarılı işler uyumlu ve dinamik ekipler ile yakalanır. Başarıyı birlikte elde ediyoruz.
Sertifikalı Uzmanlar
Bünyemizde ki çalışanlarımız kendi alanlarında uzman ve sertifikalıdır. Projeleriniz her daim uzmanlar tarafından yönetilir ve profesyonelce takip edilir.
10+ Yıl Deneyim
Binlerce başarılı internet projesi içerisinde yer alan ekibimiz ile Google algoritmasına uygun dev projelere hizmet veriyor ve başarılara ulaşıyoruz.
Şeffaf Yönetim
Reklam projeleriniz hiçbir aracı panel aracılığı ile yönetilmez. Şeffaf bir şekilde tüm verilerinizi orjinal Google paneli üzerinden dilediğiniz an takip edebilirsiniz.

Online Paketleme ve Ambalaj Çözümleri Sunan E-ticaret Müşterimizin Son 3 Aydaki Google Ads İstatistikleri

%37

Dönüşüm maliyetlerini %37 düşürdük

%200

Satışları %200 arttırarak 2’ye katladık.

%345

Net karı %345 arttırarak 3’e katladık

%40

Tıklama ve gösterimi %40 yükselttik

Online Paketleme ve Ambalaj Çözümleri Sunan E-ticaret Müşterimizin Son 3 Aydaki Google Ads İstatistikleri

%37

Dönüşüm maliyetlerini %37 düşürdük

%200

Satışları %200 arttırarak 2’ye katladık.

%345

Net karı %345 arttırarak 3’e katladık

%40

Tıklama ve gösterimi %40 yükselttik

Websitenizin Ücretiz Reklam Analizi İçin Hemen Bize Ulaşın!