Gali Medya

Gali Medya; alanında uzman, sektör deneyimi ile pişmiş bireylerin bir araya gelmesi ile oluşan bir yapıdır. Dijital medya konusunda 360 derece hizmet verebilen bir ekip olarak Google Ads, Sosyal Medya, SEO ve Kurumsal kimlik konularında sizlerle çözüm ortaklığı yapmak için hazırız. İş yapış şeklimiz ile sizlerin ekibinizden biri gibi çalışıp, markanızla bütünleşerek planlamalarımızı yaparız.

Neler Yapıyoruz?

Dijital dünya üzerinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak her kalemde hizmet vermekteyiz, yeni açılan firmalar, küçük KOBİ’ler, büyük zincir markalar, kurumsal oluşumlar gibi geniş yelpazede tüm profillere hizmet vermekteyiz.

Kurumsal Web Sitesi

E-Ticaret Web Sitesi

Portal Web Sitesi

Bireysel Web Sitesi

Mikro Web Sitesi

Kobi Web Sitesi

Web Sitelerinizi Tasarlıyoruz

Web siteleriin mevcut tasarımı günümüzün işletmelerinin dış yüzü olmaktan çıkıp kobiler arasında ki güven sağlama konusunda büyük önem taşıyan bir unsur haline gelmiştir. Web tasarım alt yapınız ne kadar iyi ise müşterilerin sizlere olan bakış açısı o derecede değişiklik göstermektedir.

Günümüzün rekabet ortamında web sitesi olmayan bir firma düşünülemez. Firmanızın en birincil gerekliliği olan web sitesinin en kalitelisini edinmeniz için faaliyet alanlarınıza en uygun stratejiler doğrultusunda alanında uzman web tasarımcılarımızla çalışmalar yürüyoruz.

Google Ads Reklamlarınızı Yönetiyoruz

Ücretsiz Reklam Analizi
Google araçlarını kullanarak sizin için tamamen ücretsiz bir analiz raporu hazırlıyoruz. Bu analiz ile ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini, rakiplerinizin ne kadar bütçe ayırdığını ve o bütçe ile ne kadar geridönüş aldığını görüntüleyebiliyorsunuz.
Anahtar Kelime Planı
Google aramalarında sizi nasıl aradıklarını ulaşılmak istersiniz? Bu konuda sizi en doğru şekilde yönlendirelim, veya çıkmak istediğiniz kelimeleriniz varsa bize verin değerlendirelim.
Bölgesel Hedefleme
Yakınınızda veya çevrenizde ki potansiyelleriniz sizi biliyor mu? Hiç farkında bile olmadığınız müşterilerinize belki de hala ulaşamadınız. Bu konuda hedeflemelerinizi doğru şekilde yaparak müşterilerinize hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.
Reklam Hesabınızda ki Sorunların Tespiti
Google reklam hesabınızdaki olası hataları tespit edip, eksikleri bulmak ve bunları size detaylı şekilde aktarmak sizi gereksiz harcamalardan kurtaracak noktalar konusunda uyarmak isteriz. Bunun için 10 haneli AdWords Kimlik Numarasını bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarınızı Yönetiyoruz

  • Dünya'nın en büyük sosyal medya platformu haline gelen ve yaklaşık 500 milyon kullanıcı olan Instagram üzerinde sizi en iyi şekilde ifade edebilecek içerikleri ve görselleri planlıyoruz.
  • Facebook günümüzde daha çok sosyal medya kullanıcıları tarafından pazarlama, tanıtım, marka bilinirliğini arttırma, yüksek geri dönüş oranı konularında kullanılmaktadır. Bu nedenle operasyonu farklı, kurgusu farklıdır. Sizin için uygun bir akış planı hazırlayabiliriz.
  • Twitter üzerinde nasıl paylaşımlar yapacağınız konusunda emin olamıyorsanız, bu sivridilli platformu en doğru şekilde uyarlayıp sizin de orada ses getirecek içerikleriniz olmasını sağlayabiliriz.
  • Youtube gibi video içeriği konusunda reklamverenlerin alternatiflerini çoğaltan bu sosyal medya platformu üzerinde yer almak hem çok kolay hem çok zor, içerik, ekipman, kurgu, düzenleme konularında uzman olmanıza gerek yok, bu konuda sizin kurumsal çözüm ortağınız olabiliriz.
  • Firmanızın veya sizin profesyonellerin yer aldığı bu sosyal medya platformunda doğru içerik ve planlama ile yer almasını sağlıyoruz. İçeriklerinizi belirlediğimiz dil ve üslupla yayınlıyor, bunları müşterilerinizle birebir diyalog ve iletişime çeviriyoruz.

Ekip Üyelerimiz

GÖKHAN HACIOĞLU

Digital Marketing Manager

DR. GAMZE HACIOĞLU

Google Ads Account Manager

UMUT ÖZTÜRK

Google Ads Team Leader

CEM ORMAN

Web Developer and SEO Expert

YAĞMUR İNAN

Social Media Manager

İSMAİL ÇOBAN

Google Ads Account Manager

BERKAY DOĞANCIOĞLU

Web Designer

İBRAHİM TEKMEN

Software Developer

HATİCE HACIOĞLU

Finance Manager

OSMAN ŞAHİN

Intern

Son Yazılar

Google Ads Bütçe Yönetimi
Google Ads kampanyaları, doğru bütçe yönetimiyle başarılı sonuçlar elde etmenizi...
31 Mart 2024
Etkili Marka İmajı Oluşturma
Sosyal medya platformları, markalar için önemli bir pazarlama aracı haline...
30 Mart 2024
Yapay Zeka ve Grafik Tasarım
Grafik tasarım dünyasında, yapay zeka teknolojilerinin yükselişi, profesyoneller arasında tartışma...
29 Mart 2024
Sosyal Medya 2024 Yenilikleri
Dijital çağın vazgeçilmez araçlarından biri olan sosyal medya, her geçen...
28 Mart 2024
Referanslar

Şimdi Mutlu Müşterilerimizden Biri Olmak İçin Yerinizi Ayırtın