Google Reklam

Google reklamları konusunda uzman bir desteğe ihtiyacınız var ise sertifikalı uzman kadromuzla sizin reklamlar konusunda ki çözüm ortağınız olabiliriz.

Günlük reklam takibi, detaylı raporlama, Orjinal Google Reklam Paneli erişimi ve projenize özel müşteri temsilcisi ile siz işinizle ilgilenirken bizde reklamlarınız ile ilgileniyoruz.

Adwords Nedir?
Google AdWords Reklamları internet üzerinde yapılan aramalarda en üst sıralarda yer almaktır, Arama Ağı Reklamcılığı, Görüntülü Reklam Ağı, Alışveriş Reklamlar (Google Merchant) ve Video (Youtube) Reklam modellerinden oluşan reklam ağı platformudur.
Ne Kadar Reklam Bütçesi Ayırmam Gerekiyor?
Ne kadar reklam bütçesi ayıracağınızı bilmiyorsanız sizin için yapacağımız Ücretsiz Reklam Analizi ile sektörünüzde ki rakiplerinizin reklama ne kadar ayırdığını ve anahtar kelimelerinizin ortalama ne kadar bütçeye mal olacağını görüntüleyebileceksiniz.
Anahtar Kelimeleri Nasıl Seçeceğim?
Kelime seçimlerinizde, reklamlarınızın metin yazılarının hazırlanmasında ve hesabınızla ilgili tüm teknik detayları Galimedya sizin için düzenler ve reklamınızı profesyonelce yayına sokar. Reklamınız ile ilgili tüm detayları müşteri temsilciniz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Reklam süresince Ads uzmanlarımız haftalık ve aylık düzenli olarak raporlama yaparlar.
TBM nedir ?
TBM Google üzerinde yer alan anahtar kelimelerinizin Tıklama Başına Maliyeti demektir. Bir tıklanma başı için o anahtar kelimeye ödeyeceğimiz maksimum tutar bu şekilde belirlenir. Tıklama başı maliyetler anahtar kelimelere, sektöre, zamana ve rekabete göre değişiklik gösterir.
Rakibimiz reklamlarımıza sürekli tıklarsa ne olur ?
Eğer rakibiniz sürekli reklamlarınıza tıklıyorsa Google bu ücretleri ve tıklamaları geçersiz sayıp, paranız iade edecektir. Ayrıca kendi reklamlarınıza sürekli tıklamanız durumunda da birkaç tıklamadan sonraki tıklamalar geçersiz sayılır ve ücretleri iade edilir. Bunları reklam hesabınızın geçersiz tıklamalar sütununda görebilirsiniz.
Reklamları İstediğimiz Zaman Durdurabilir miyiz?
Tabii ki Google Adwords bu konuda oldukça esnektir. Bu sorunun cevabına hiç düşünmeden evet diyebiliriz Reklamlarınızın ne zaman durdurulup, ne zaman çalışacağı sizin iş planınıza ve stratejinize bağlı olarak değişir. Örneğin, hafta sonu çalışmayan bir firmanız varsa hafta sonları reklam gösterilmesin şeklinde bir ayarlama yapabilirsiniz.

Google AdWords Reklamları konusunda Uzman kadromuz, stratejilerinizi değerlendirmek ve sonuçlarınızı değerlendirmek için ayrıntılı verileri düzenleyerek periyodik olarak sizlere reklam raporu sunar.
Hesap yönetimi Gali Medya 'da günlük yapılır. Bir önceki güne göre değerlendirilir ve planlama da düzenleme yapılır. Çalışmalar ilgiyle takip edilir ve en doğrusu programlanır.
Google AdWords Reklam hesabınıza erişebilir, tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Sizinle ilgili yaptığımız tüm çalışmalar aracı bir panel olmadan Orjinal Google Reklam yönetim paneli üzerinden yürütülür.

Google Reklam Modelleri

  • Bir kişinin Google üzerinde arama yaptığı anahtar kelimelerde karşılaştığı sonuçlarda en ön sırada çıkmanızı sağlar.
  • İnternet üzerinde görsel ve fiyat içeren ürünleri listeleyen ve arama yapan kullanıcının alışveriş odaklı hareket etmesini sağlayan bir reklam modelidir.
  • Mobil uygulama olarak hizmet verecek olan projenin tanıtımı için kullanılır, ilgili hedef kitleye gösterilerek daha çok download edilmesi için reklam hedefi kurgulanır.
  • İnternet üzerinde Google aramalarında çıkan sonuçların görsel olarak sıralanmasını sağlar, reklam veren sitelerin görselleri de yer aldığından hedef kitlenin ilgilisini çekmeyi kurgular.
  • Youtube üzerinde izlenen videolardan önce veya video aralarında gösterilen reklamlarda gösterim sağlatarak marka bilinirliliği ve potansiyel hedefleme konusunda iş görür.
  • En etkili reklam modellerinden birisidir, internet sitenize giren kullanıcıyı çok uzun bir süre yaklaşık 505 gün boyunca takip eder ve konuyla ilgili potansiyel oluşturur.

google reklam

Partners Ajans ile Çalışmanın Avantajları!

Yaklaşık 10 yıllık ajans tecrübemizle daha güçlü adımlar atmanız için buradayız!

GOOGLE Ads Orjinal Reklam Paneli
Rakiplerimizin aksine herhangi bir aracı yazılım kullanmadan, Google'ın bize sunduğu Orjinal Reklam paneli üzerinden reklam yönetiminiz yapılır, bu sayede çok şeffaf bir şekilde bütçelerinizi, tbm oranlarınızı, reklam kampanyalarınızın gidişatını rahatlıkla takip edebiliyor olacaksınız. Bu sizin en doğal hakkınız!
7/24 Telefon ve Mail Desteği
Dijital ortamda reklamlarınız ile ilgili yaşayacağınız her konuda müşteri temsilcinize günün istediğiniz her anı rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yayında ki reklamlarınız hakkında aklınıza takılan tüm konular hakkında bilgi almak için bize telefon, e-posta ya da canlı online destek üzerinden ulaşabilirsiniz.
Profesyonel Bütçe Yönetimi
Sertifikalı uzmanlarımız reklam yönetimlerini her müşteriye özel olarak planlar. Sizin için anahtar kelimeleri, kitleyi, hedef bölgeyi seçme konusunda ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda doğru kararlar verebilmeniz için anahtar kelime kurgusu ve ücretsiz bütçe tahminleri verirler.
SMS Bildirimi ve Haftalık Raporlama
Sizin ne kadar yoğun olduğunuzu biliyoruz, bu nedenle reklamlarınız ile biz ilgileniyoruz. SMS sistemimiz ve haftalık özet rapor sistemimiz sayesinde birçok işlem sonrası tarafınıza bilgilendirme yapılır. Bu sayede reklamlarınız ile ilgili tüm gidişattan haberdar olup rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Son Yazılar

Sosyal Medyada Veri Analizi Nasıl Yapılır?
Sosyal medyada veri analizinin yapılması, verilerin paylaşımından sonra belirli faktörler...
11 Ekim 2020
Mutlaka Yapmanız Gereken Google Ads Ayarları
Kesinlikle yapılması gerekli Google Ads ayarları dijital pazarlama dünyasında kullanılan...
8 Ekim 2020
Google Tag Manager Kodu Nasıl Eklenir ve Ne İşe Yarar?
GTM kodu eklemenin yolu ve ne işe yaradığı her türlü...
2 Ekim 2020
Google Organik Reklamlarda İlk Sıralara Nasıl Yükselir?
Google organik reklamlarda üst sıraya çıkmanın yolu arama motorunun temel...
1 Ekim 2020
Referanslar

Şimdi Mutlu Müşterilerimizden Biri Olmak İçin Yerinizi Ayırtın