Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik ile yapacağınız çalışmalarda sizi en iyi temsil eden dökümanlar ile kendinizi çok iyi şekilde ifade etme şansı yakalarsınız. Markanızın ismiyle beraber ilk akla gelen Logonuzdur. İyi bir logo, kurumsal bir kart, şık bir katalog markanızı en iyi şekilde yansıtacak ve temsil edecek şekilde ekibimiz tarafından tasarlanır.

Logo Çalışması Nasıl Yapılır?
Logo çalışması aşamaları şu şekilde başlar; öncelikle firmanızın önceden bir logosu varsa ve revize etmek istiyorsanız bu şekilde değerlendirerek tekrar modernize edilebilir, veya hiç logonuz yoksa ve bu konuda yardıma ihtiyacınız varsa konuyla ilgili çözümler ve fikirler geliştirerek sizlere logo çalışmaları sunuyoruz.
Kurumsal Kimlik Çalışmasına Neler Dahil?
Kartvizit, Diplomat Zarf, Antetli, Cepli Dosya, Muhasebe Dökümanları ; Fatura, İrsaliye Faturası, Sevk İrsaliyesi gibi tüm ihtiyacınız olacak tasarımlar tarafımızdan düzenlenir.
Anahtar Kelimeleri Nasıl Seçeceğim?
Kelime seçimlerinizde, reklamlarınızın metin yazılarının hazırlanmasında ve hesabınızla ilgili tüm teknik detayları Galimedya sizin için düzenler ve reklamınızı profesyonelce yayına sokar. Reklamınız ile ilgili tüm detayları müşteri temsilciniz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Reklam süresince Ads uzmanlarımız haftalık ve aylık düzenli olarak raporlama yaparlar.
TBM nedir ?
TBM Google üzerinde yer alan anahtar kelimelerinizin Tıklama Başına Maliyeti demektir. Bir tıklanma başı için o anahtar kelimeye ödeyeceğimiz maksimum tutar bu şekilde belirlenir. Tıklama başı maliyetler anahtar kelimelere, sektöre, zamana ve rekabete göre değişiklik gösterir.
Rakibimiz reklamlarımıza sürekli tıklarsa ne olur ?
Eğer rakibiniz sürekli reklamlarınıza tıklıyorsa Google bu ücretleri ve tıklamaları geçersiz sayıp, paranız iade edecektir. Ayrıca kendi reklamlarınıza sürekli tıklamanız durumunda da birkaç tıklamadan sonraki tıklamalar geçersiz sayılır ve ücretleri iade edilir. Bunları reklam hesabınızın geçersiz tıklamalar sütununda görebilirsiniz.
Reklamları İstediğimiz Zaman Durdurabilir miyiz?
Tabii ki Google Adwords bu konuda oldukça esnektir. Bu sorunun cevabına hiç düşünmeden evet diyebiliriz Reklamlarınızın ne zaman durdurulup, ne zaman çalışacağı sizin iş planınıza ve stratejinize bağlı olarak değişir. Örneğin, hafta sonu çalışmayan bir firmanız varsa hafta sonları reklam gösterilmesin şeklinde bir ayarlama yapabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçerek Markanıza Değer Katın. Hemen Arayın

Nasıl bir logo istediğiniz ile ilgili sizleri dinler, marka ile ilgili ihtiyaçlarınızı çıkartır ve birlikte bir yol haritası çizeriz.
Kartvizit Tasarımı
Google AdWords Reklam hesabınıza erişebilir, tüm detayları görüntüleyebilirsiniz. Sizinle ilgili yaptığımız tüm çalışmalar aracı bir panel olmadan Orjinal Google Reklam yönetim paneli üzerinden yürütülür.

Google Reklam Modelleri

  • Bir kişinin Google üzerinde arama yaptığı anahtar kelimelerde karşılaştığı sonuçlarda en ön sırada çıkmanızı sağlar.
  • İnternet üzerinde görsel ve fiyat içeren ürünleri listeleyen ve arama yapan kullanıcının alışveriş odaklı hareket etmesini sağlayan bir reklam modelidir.
  • Mobil uygulama olarak hizmet verecek olan projenin tanıtımı için kullanılır, ilgili hedef kitleye gösterilerek daha çok download edilmesi için reklam hedefi kurgulanır.
  • İnternet üzerinde Google aramalarında çıkan sonuçların görsel olarak sıralanmasını sağlar, reklam veren sitelerin görselleri de yer aldığından hedef kitlenin ilgilisini çekmeyi kurgular.
  • Youtube üzerinde izlenen videolardan önce veya video aralarında gösterilen reklamlarda gösterim sağlatarak marka bilinirliliği ve potansiyel hedefleme konusunda iş görür.
  • En etkili reklam modellerinden birisidir, internet sitenize giren kullanıcıyı çok uzun bir süre yaklaşık 505 gün boyunca takip eder ve konuyla ilgili potansiyel oluşturur.

Partners Ajans ile Çalışmanın Avantajları!

Yaklaşık 10 yıllık ajans tecrübemizle daha güçlü adımlar atmanız için buradayız!

GOOGLE Ads Orjinal Reklam Paneli
Rakiplerimizin aksine herhangi bir aracı yazılım kullanmadan, Google'ın bize sunduğu Orjinal Reklam paneli üzerinden reklam yönetiminiz yapılır, bu sayede çok şeffaf bir şekilde bütçelerinizi, tbm oranlarınızı, reklam kampanyalarınızın gidişatını rahatlıkla takip edebiliyor olacaksınız. Bu sizin en doğal hakkınız!
7/24 Telefon ve Mail Desteği
Dijital ortamda reklamlarınız ile ilgili yaşayacağınız her konuda müşteri temsilcinize günün istediğiniz her anı rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yayında ki reklamlarınız hakkında aklınıza takılan tüm konular hakkında bilgi almak için bize telefon, e-posta ya da canlı online destek üzerinden ulaşabilirsiniz.
Profesyonel Bütçe Yönetimi
Sertifikalı uzmanlarımız reklam yönetimlerini her müşteriye özel olarak planlar. Sizin için anahtar kelimeleri, kitleyi, hedef bölgeyi seçme konusunda ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda doğru kararlar verebilmeniz için anahtar kelime kurgusu ve ücretsiz bütçe tahminleri verirler.
SMS Bildirimi ve Haftalık Raporlama
Sizin ne kadar yoğun olduğunuzu biliyoruz, bu nedenle reklamlarınız ile biz ilgileniyoruz. SMS sistemimiz ve haftalık özet rapor sistemimiz sayesinde birçok işlem sonrası tarafınıza bilgilendirme yapılır. Bu sayede reklamlarınız ile ilgili tüm gidişattan haberdar olup rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Son Gönderiler

En İyi Veri Analiz Yazılımları Nelerdir?
Veri analizi gelişen dünyada hafife alınmaması gereken ve her şirketin...
24 Eylül 2020
En İyi Pazarlama Otomasyonları
Pazarlama otomasyonu e ticaret sitelerinde sıklıkla kullanılan ve sitenin daha...
23 Eylül 2020
Alan Adı Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?
Domain yani alan adı internet sitelerinde gördüğünüz ve “www” ile...
22 Eylül 2020
Sosyal Medya İçeriği Nasıl Üretilir?
Sosyal medya içeriğinin nasıl üretildiği konusunda sosyal platform özellikleri etkilidir....
21 Eylül 2020
Referanslar

Gönderiliyor
Ziyaretçi Oyları
0 (0 Oy)