Sosyal Medya

Ticari alanda faaliyet gösteren firmalar için büyük önem taşıyan bir platform haline gelen sosyal medya, ilk kullanılmaya başlandığı dönemden çok farklı bir yöne evrilmiştir. Günümüzde sadece insanların tanışıp sosyalleştiği bir sanal dünya olmaktan çok öteye uzanan sosyal medya, firmalar ve markalar için çok büyük kazanç kapıları yaratan bir saha haline gelmiştir. Bu yüzden daha fazla ürün ve hizmet satışı yaparak yeni müşteriler kazanmak isteyen firmalar, sosyal medyayı daha aktif bir şekilde kullanmanın yöntemlerini araştırmasıyla birlikte profesyonel sosyal medya hesap yönetimi kavramı ortaya çıkmıştır.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Firmanızın sosyal medyada etkili bir şekilde yer alması, tüketicilerle daha samimi ve yakın diyaloglar kurarak markanızın kurumsal iletişim yönünü kuvvetlendirmesi için sosyal medya hesap yönetimi sürecinin profesyonel şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Firmaların;

 • Ürün veya hizmet tanıtımı,
 • Marka imajını güçlendirme,
 • Kurumsal iletişimi güçlendirme,
 • Yeni müşteriler kazanma,
 • Kurumsal kriz yönetimi ve müşteri şikayetlerini çözme,
 • Marka sadakati yaratma,
 • Hedef kitleye yönelik mesajlar oluşturma

gibi konularda başarılı bir grafik çizerek, sektördeki rakiplerini geri bırakmak için sosyal medya hesap yönetimine büyük önem verdikleri bilinmektedir. Siz de işletmenizin sosyal medya kanalları üzerinden daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasını sağlamak istiyorsanız web ajansımızın deneyimli sosyal medya uzmanlarının desteğinden yararlanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Fark Yaratan İçerikler

Kurulduğu günden bu yana web sektörünün her alanında profesyonel kalitede hizmet veren firmamız, web tasarım ve internet reklamcılığı işlerinin yanı sıra kurumsal sosyal medya yönetimi hizmeti de vermektedir. Sosyal medya içerik üretimi ve görsel tasarım alanında uzman ekibimiz, firmanızın sosyal medyada ilgi çekici ve yaratıcı içeriklerle müşterilere ulaşmasında büyük rol oynamaktadır.

Müşterilerinize hitap eden kaliteli ve orijinal içeriklerle firmanızın marka imajını yükseltebilir, sadık müşteriler kazanabilirsiniz. Bu avantajları potansiyel kazanca dönüştürebilmek için gereken bütün dijital hizmetleri, deneyimli sosyal medya uzmanlarımız sizin adınıza gerçekleştirmektedir. Sosyal medya hesaplarınızın mevcut verilerini iyileştiren ve izlenme, takip, içerik paylaşımı ve içeriklere geri dönüş oranlarını artıran çözümlerden yararlanmak için sosyal medya uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Firmanızın sosyal medyada etkili bir şekilde yer alması, tüketicilerle daha samimi ve yakın diyaloglar kurarak markanızın kurumsal iletişim yönünü kuvvetlendirmesi için sosyal medya hesap yönetimi sürecinin profesyonel şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Firmaların;

 • Ürün veya hizmet tanıtımı,
 • Marka imajını güçlendirme,
 • Kurumsal iletişimi güçlendirme,
 • Yeni müşteriler kazanma,
 • Kurumsal kriz yönetimi ve müşteri şikayetlerini çözme,
 • Marka sadakati yaratma,
 • Hedef kitleye yönelik mesajlar oluşturma

gibi konularda başarılı bir grafik çizerek, sektördeki rakiplerini geri bırakmak için sosyal medya hesap yönetimine büyük önem verdikleri bilinmektedir. Siz de işletmenizin sosyal medya kanalları üzerinden daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasını sağlamak istiyorsanız web ajansımızın deneyimli sosyal medya uzmanlarının desteğinden yararlanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Fark Yaratan İçerikler

Kurulduğu günden bu yana web sektörünün her alanında profesyonel kalitede hizmet veren firmamız, web tasarım ve internet reklamcılığı işlerinin yanı sıra kurumsal sosyal medya yönetimi hizmeti de vermektedir. Sosyal medya içerik üretimi ve görsel tasarım alanında uzman ekibimiz, firmanızın sosyal medyada ilgi çekici ve yaratıcı içeriklerle müşterilere ulaşmasında büyük rol oynamaktadır.

Müşterilerinize hitap eden kaliteli ve orijinal içeriklerle firmanızın marka imajını yükseltebilir, sadık müşteriler kazanabilirsiniz. Bu avantajları potansiyel kazanca dönüştürebilmek için gereken bütün dijital hizmetleri, deneyimli sosyal medya uzmanlarımız sizin adınıza gerçekleştirmektedir. Sosyal medya hesaplarınızın mevcut verilerini iyileştiren ve izlenme, takip, içerik paylaşımı ve içeriklere geri dönüş oranlarını artıran çözümlerden yararlanmak için sosyal medya uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi Nedir?
Sosyal medya yönetiminizi yaparken markanıza uygun platformları belirliyor, her platforma uygun içerik planlaması yapıyor, günlük veya haftalık akış planı çıkarıyor ve sonrasında paylaşımlara başlıyoruz.
Ne Kadar Sık Paylaşım Yapmak Gerekiyor?
Ne kadar sık paylaşım yapılması gerektiği konusunda sizi Sosyal Medya uzmanlarımız en doğru şekilde yönlendirecektir, haftada gün, haftanın her günü veya haftanın belirli günleri seçilerek bir program hazırlanabilir.
Hangi Sosyal Medya Platformunda Yer Almalıyım?
Yer almanız gereken sosyal medya platformu ile ilgili tüm detayları müşteri temsilciniz ve hesabınızı yönetecek sosyal medya planlamacınız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Çalışma süresince uzmanlarımız haftalık ve aylık düzenli olarak raporlama yaparlar.
Markanız İçin En İyi İçerik Üretimi ve Görsel Tasarım
En iyi içerik üretimi özgün olmaktan geçer, takipçileriniz tarafından sevilen, desteklenen ve etkileşime geçen bir profil iseniz onlara doyurucu ve takip edilebilir içerikler sunmanız gerekir. Görsellerinizin kaliteli ve göze güzel gelen bir algı yaratması çok önemlidir.
Sosyal Medya Aylık Raporlama Sistemine Erişim
Sosyal medya üzerinde yapılacak tüm çalışmaları aylık detaylı rapor sayesinde ölçümleyebileceksiniz, hangi görseliniz çok beğenilmiş, hangi hikayeniz çok izlenmiş hangi içeriğiniz en çok kaydedilen olmuş gibi başlıkları değerlendirebiliyor olacaksınız.
Sosyal Medya Grafikleriniz Anında Artacak mı?
Gali Medya olarak bu sorunun cevabına hiç düşünmeden evet diyebiliriz Paylaşımlarınız başladıktan kısa bir süre sonra aynı istikrar ve düzende devam edildiğinde, içerik planınıza ve stratejinize bağlı olarak grafikleriniz değişir.
Sosyal Medya Danışmanlığı konusunda Uzman kadromuz, sosyal medya üzerinde sizi değerlendirmek ve sonuçlarınızı paylaşmak için ayrıntılı verileri düzenleyerek periyodik olarak sizlere grafiksel veri raporu sunar.
Sosyal Medya Hesap Yönetimi Gali Medya 'da aylık olarak yapılır. Bir önceki aya göre değerlendirilir ve planlama da düzenlemeler yapılır. Çalışmalar ilgiyle takip edilir ve gerekirse güncellenir.
Sosyal medya üzerinde müşteri katılımını artırmak, marka bağlılığına ilham vermek ve gelirlerini yükseltmek için bir hesabınızla ilgili tüm detayları takip eden bir Sosyal Medya Yöneticisi ile çalışmanız gerekir.

Sosyal Medya Pazarlama Kapsamında Neler Yapıyoruz?

 • Kurumsal profil oluşturma konusunda dikkat edilmesi gereken tüm noktaları bildiğinize emin misiniz? Başlangıç aşamasında firmalar buna dikkat etmezse kurumsal görünüm yerine amatör bir algı yaratabilirler.
 • Ürünleriniz ne kadar kaliteli olursa olsun eğer görselleriniz kaliteli değilse satış safhasında size negatif sonuçlar doğurur. O nedenle ürünlerinizin çekimlerini olması gerektiği gibi yapıyor, gerekirse bir model aracılığı ile hayata geçiriyoruz.
 • Sosyal Medya içerik ve görsellerden oluşmaktadır, profesyonel ve firmanızı yansıtan görseller ile içerikleri birleştirip bir akış planı yaratmak, doğru postu doğru zamanda koymak bilgi gerektirir.
 • Yaratıcı ve takip edilebilir bir sayfa yarattıktan sonra markanız için proje geliştirmeye başlarız, viral olacak kampanya ve yarışmalar, videolar ve lansmanlar planlarız.
 • Aylık oluşturduğumuz analiz raporları ile çalışmalarımız ile strateji oluştururuz. Rapor okumalarına göre eksikleri ve yapılması gerekenleri tespit ederek ilerleriz.
 • Günümüzde en çok kitleye sahip ve organik takipçisi olan fenomenler ile sizin için proje geliştirip içerik üretiyoruz.
 • Özel günlerde özel içerikler girmek gerekir, duyarlı ve trendleri takip eden bir marka olduğunuzu en doğru şekilde yansıtırız.
 • Marka bilinirliliği hakkında hangi adımı atacaksınız, hangi çalışmaları yapacaksınız bizimle ilerlerseniz sizinle çözüm ortağı olacağız.

Hedef kitlenize ulaşın, Marka Bilinirliliğinizi Arttırın!

Sosyal Medya Yönetim, Takip, Analiz, Raporlama için Gali Medya.

Son Yazılar

Etkili Marka İmajı Oluşturma
Sosyal medya platformları, markalar için önemli bir pazarlama aracı haline...
30 Mart 2024
Sosyal Medya 2024 Yenilikleri
Dijital çağın vazgeçilmez araçlarından biri olan sosyal medya, her geçen...
28 Mart 2024
Hedef Kitleye Ulaşmanın Gücü
Sosyal medya, günümüzün dijital dünyasında markalar için vazgeçilmez bir pazarlama...
25 Mart 2024
Sosyal Medya Stratejileri
Sosyal medya, günümüzün dijital çağında markalar için vazgeçilmez bir pazarlama...
21 Mart 2024
Referanslar

Sosyal Medya Hesap Yönetimi Talep Formu