Web Tasarım

Web tasarım bir markanın veya firmanın kendini özetle ifade edebildiği en doğru donelerin birleşerek oluşturulduğu bir projedir. Web site tasarımı söz konusu olduğunda profesyonellik, teknik bilgi ve vizyon çok önemlidir. Günümüzde yaptığı işin kalitesini sorgulamadan bu hizmeti vermeye çalışan bireyler mevcuttur, ancak sektörünüzde web siteniz ile bir fark yaratabilmek için ihtiyacınız olan en önemli kriter yaratıcı fikirleri olan ve tasarım gücü yüksek bir firma ile çalışmaktır.

Yazılım ve Tasarım
Yazılım ve tasarım konusunda bizimle çalışma yapmaya başladığınızda çalışma kalitesini ve profesyonel hizmet takibini deneyimleyeceğinize emin olabilirsiniz.
Uygun Web Tasarım Bütçesi
Web siteniz için ne kadar bütçe ayıracağınızı bilmiyorsanız sizin için yapacağımız web site tasarımı planı ile sektörünüzde ki rakiplerinizin web site tasarımı projesine ne kadar ayırdığını ortalama ne kadar bütçeye mal olacağını görüşebilirsiniz.
Özgün Web Tasarım Altyapısı
Web tasarımınız için hazırlanan tema veya demo seçimlerinde siteniz hazırlanırken müşteri ve kullanıcı hedeflenerek düşünülür ve kurumsal web tasarım altyapınız inşa edilir.
Server ve Hosting Süreci Nasıl İlerliyor?
Sitenizin yayında kalması için tüm süreçleri takip edip üstleniyoruz. Server ve hosting yönetiminizi yaparak kesintisiz bir web deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.
Web Sitesinin Yaşatılması
Web sitesinin içerik yönetim sistemleri geliştirilir, temanın tasarlanmış yapısı, içerik ve mimarisi planlanır ve hayata geçirilir. Yapılan her çalışma siteye katma değer katar.
Web Site Tasarımı konusunda Uzman kadromuz, isteklerinizi değerlendirmek ve müşterilerinize doğru ifade edebilmek için ayrıntılı verileri planlar ve sizi en doğru temsil edecek tasarımı yapmak için özveri ile çalışır.
Web site tasarımları Gali Medya içerisinde proje bazlı yapılır. Web tasarım ajansı içerisinde profesyonel tasarımcılar, vizyonlu grafikerler ile içerik yönetim sistemleri fazlasıyla geliştirilir ve yazılım ile desteklenir.
Kademeli Süreç Takibi yaparak web projenizin tasarımı, yazılımı, içeriklerin girişi, görsellerin düzenlenmesi, yayın süresinde gelecek revizasyon süreci ve benzer tüm süreçleri profesyonel şekilde takip ediyoruz.

Yaklaşık 10 yıllık ajans tecrübemizle daha güçlü adımlar atmanız için buradayız!

1 Adet Domain Hediye
Proje başlangıcınızda domaininiz mevcut değilse biz sizin adınıza alıyor, kayıt işlemlerini gerçekleştiriyoruz, Hatta nasıl bir domain ile yola çıkacağınızı bilmiyorsanız güzel fikirler üretebiliyoruz.
Türkiye Lokasyon Hosting
Türkiye Lokasyon Hosting ile dijital ortamda kesintisiz, sorunsuz bir hostinginiz olacak, sitenizi yayına alıp aktif hale getireceğiz. Türkiye üzerinden yayınlanarak SEO kriterlerini yerine getirmiş oalcaksınız.
Tüm Cihazlara Uyumlu
Tüm Cihazlara Uyumlu bir tasarım ile herkese erişebilen bir web siteniz olacak, günümüzde eski kod yapılı ve demode olan web siteleri müşteri kaçırmaktan başka bir işe yaramamaktadır.
Tüm Tarayıcılara Uyumlu
Tüm Tarayıcılara Uyumlu olan tasarımlarımız tercih sıralamasına göre öncelik verilerek kurgulanır, Google, Yandex, Internet Explorer, Opera, Firefox gibi tarayıcıların tercih edilme grafiğine göre uyarlama yapmaktadır.
Search Console Entegrasyonu
Search Console Entegrasyonu sağlayarak sitenizin trafiğini, popüler kategorilerinizin sıralamasını, giriş çıkışları, en çok tıklanan zamanlarınızı ve raporlarınızı takip edebiliyor olacaksınız.
Sınırsız Sayfa Oluşturma
Sınırsız Sayfa Oluşturma hakkınız ile blog, iletişim, kategori ağacı ve benzer menülerinizi oluşturup sizi temsil eden sayfalarınızı sınırsızca tasarlayıp oluşturabiliriz.
Türkçe Admin Paneli
Türkçe Admin Paneli ile kendi sitenizin yönetim paneline girebilir, yeni görsellerinizi, yeni referanslarınızı, düzeltmek veya eklemek istediğiniz noktaları kendi insiyatifinizle bize gerek duymadan düzenleyebilirsiniz.
Uzaktan Bağlantı ile Destek
Uzaktan Bağlantı ile Destek olabileceğimiz tüm teknik noktalarda bizden destek alabileceksiniz, projelerinizin sorunsuz şekilde yayında kalıp, potansiyel hedeflerinize odaklanabiliriz.
Google Harita Entegresi
Google Harita Entegresi ile interaktif olarak size ulaşmak isteyen veya konumunuzu merak eden kişilere web siteniz üzerinden hızlıca ulaşabileceksiniz ve böylece harita üzerinden rahatça bulunabileceksiniz.

Her müşterimize ücretsiz alan adı

Web siteniz mobil, tablet ve bilgisayarlarda sorunsuz açılır

Google, Yandex ve Bing kayıtları tarafımızca yapılır

Web sitenizde adet form oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz

Web sitenizde sınırsız kategori oluşturabilirsiniz

Mobil cihazlarda siteniz otomatik boyutlandırılarak açılır

Web siteniz Türk Telekom veri merkezinde daha hızlı açılır

Web siteniz Chrome, Mozilla, Safari gibi farklı browser uygulamalarında sorunsuz açılır

Sosyal Medya düzenlemenizi gerçekleştiriyoruz

Google harita kayıtlarınızı gerçekleştiriyoruz

7/24 Problemlerinizi halletmek için ekibimiz hazır

Blog kurulum işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz

Sorunlarınızı uzaktan bağlanarak biz hallediyoruz

Alt yapınız Google SEO algoritmalarına göre %100 uyumlu haldedir

İstatistiklerinize Google servisleri ile her yerden kolay ve hızlıca ulaşırsınız

Kurumsal kimliğinize özel hazırlanan size özel bir web sayfası

İletişim formu sayfanızda tek tıkla navigasyon üzerinden yol haritası oluşturma

Cache modülü ile açılış sayfanızın daha hızlı hale gelerek ziyaretçilerin sitenize hızlıca ulaşmasına imkan sunar

Web sitenizin güvenilir olduğunu belirten mühürünüz burada ücretsiz

Web sitenizde düzenleme yapmak isterseniz kod bilmenize gerek yok. Yönetim paneli sayesinde siteyi rahatlıkla kontrol edi

Sitenizin Google’da kayıtlı olup sıralamalarının takip edilebilmesi için gerekli olan platform.

Birden fazla dil seçeneğini ekleyebilme özelliği (opsiyonel)

Web sitenizde dilediğiniz kadar sınırsız sayfa oluşturabilirsiniz.

Tüm kredi kartına 12 taksit imkanı

Son Yazılar

En İyi Veri Analiz Yazılımları Nelerdir?
Veri analizi gelişen dünyada hafife alınmaması gereken ve her şirketin...
24 Eylül 2020
En İyi Pazarlama Otomasyonları
Pazarlama otomasyonu e ticaret sitelerinde sıklıkla kullanılan ve sitenin daha...
23 Eylül 2020
Alan Adı Nasıl Alınır ve Nasıl Kullanılır?
Domain yani alan adı internet sitelerinde gördüğünüz ve “www” ile...
22 Eylül 2020
Veri Tabanı Ne İşe Yarar ve Nasıl Verimli Kullanılır?
Veri tabanı kullanım amacı bilgilerin düzenlenmesi ve kaydedilmesini bilgisayar ortamında...
26 Haziran 2020
Referanslar

Firmanıza En Uygun Web Site Tasarımını Yapalım Bize Ulaşın