[wrc-pricing-table id=”1″]

Hangi Paketi Seçmeniz Gerektiği konusunda bir fikriniz yoksa bizi arayabilir veya paket detaylarını inceleyebilirsiniz.

Eko Paket; Genellikle yeni başlayanlar, yeni girişimciler, reklam deneyimini ilk kez tadacak olanlar, Google reklam bütçesi 0-3000TL aralığında olanlar ve vermek istediği reklamların bu paketin özelliklerine sahip olanlar tercih edebilir. 3 aylık Eko Paket seçildiğinde reklam hesabı için kurulum ücreti alınmaz.

Standart Paket; Sınırsız anahtar kelime seçeneği ile geniş kapsamlı bir reklam paketidir. Aylık reklam bütçesi 3000-10000TL arasında seyreden projeler için rahatlıkla tercih edilebilir. Görüntülü reklamlar ile internet üzerinden sipariş alan siteler, küçük çaplı e-ticaret projeleri ve hizmet sektöründe yer alan markalar tarafından ağırlıklı olarak tercih edilir. 3 aylık plan yapıldığında hesap kurulum bedeli alınmaz ve sabit reklam yönetimi ile proje başlatılır.

Dinamik Paket; Google reklam modellerinin tamamına sahip bir reklam planıdır. Kapsamlı olarak internet üzerinde marka bilinirliliğini arttırmak isteyen herkes tarafından tercih edilebilir. Görsel ve grafik tasarım desteği ile reklam setleri konusunda destek verilir. Remarketing uygulaması sayesinde siteye giren kullanıcılar 505 gün boyunca izlenir ve reklamlarınız gösterilir. 3 aylık plan yapıldığında hesap kurulum bedeli alınmaz ve sabit reklam yönetimi ile projeye başlanır.

Özel Paket; Reklam kampanyalarınız için size özel bir teklif hazırlanır. Detaylı Bilgi Almak için bize ulaşın.